Skocz do zawartości

Witaj na Bielskim forum!

Zaloguj się lub Załóż konto aby brać udział w dyskusjach.

Close
Zdjęcie

dobry alergolog w Bielsku-Białej!?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MErlina

MErlina

Mało aktywny bielszczanin

• Użytkownik BielskoForum.pl
  • Pip
  • 7 postów
  • MiejscowośćBielsko-Biała

Napisano 04 maj 2011 - 11:02

Polecicie? Ale naprawde dobrego lekarza szukam! dzięki za info

#2 Adam Nowicki

Adam Nowicki

• Pip
  • 2 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano 12 maj 2011 - 07:35

pan doktor Tomasz Kachel złoto nie lekarz. przyjmuje w Bystrej i w Bielsku. Znakomity specjalista. Wszystkie moje dzieciaki prowadzam do niego. ale to wiadomo dzieci uczulone na prawie wszystko. ja natomiast nigdy, ale pewnego dnia zaczęlam puchnąć na twarzy bez konkretnego powodu. i od tego dnia cykliczne powroty co jakiś czas. nie mogłem sobie z tym poradzić, zwłaszcza ze człowiek podczas takiego ataku wygląda po prostu strasznie! nie można na ulice wyjść, gdyz sie po prostu strraszy ludzi. pan doktor pomógł w opanowaniu nawrotów. gorąco polecam. W Bielsku ma gabinet na Piotra Skargi numer zdaje się 8 lub 9

#3 Romantyk

Romantyk

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 maj 2011 - 08:26

polecam dobre rady innych alergików na forum dla alergików i filmy z poradami lekarzy i specjalistów na portalu JaAlergik.pl
to najlepszy polski portal o alergii a mało kto wie, że powstał w Bielsku ;))

#4 Omnimanopeje

Omnimanopeje

• Pip
  • 6 postów

Napisano 14 maj 2011 - 12:08

tak dokładnie!! również znam i mogę polecić! cieszę się że inni też go chwalą. Doktor Kachel to lekarz kompetentny, utytułowany, należący do rzadkiego - ginącego gatunku, lekarzy z powołania. Dociekliwy, zawsze dąży do ustalenia ostatecznej przyczyny choroby i ostatecznego rozpoznania, nie oszczędzając na diagnostyce. Jako człowiek, bardzo otwarty i życzliwy, wyjątkowo opanowany i komunikatywny w stosunku do pacjenta. Dzięki niemu, po wielu latach leczenia u przygodnych lekarzy, zrozumiałem czym jest trapiąca mnie astma, a dzięki jego opiece medycznej udało się mi ją opanować, minimalizując jej ataki. Dzięki jego profesjonalizmowi udało się również zapanować nad notorycznie nękającymi mnie infekcjami oskrzeli i płuc. Gorąco polecam!!

#5 ola33wawa

ola33wawa

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 01:05

tak dokładnie!! również znam i mogę polecić! cieszę się że inni też go chwalą. Doktor Kachel to lekarz kompetentny, utytułowany, należący do rzadkiego - ginącego gatunku, lekarzy z powołania. Dociekliwy, zawsze dąży do ustalenia ostatecznej przyczyny choroby i ostatecznego rozpoznania, nie oszczędzając na diagnostyce. Jako człowiek, bardzo otwarty i życzliwy, wyjątkowo opanowany i komunikatywny w stosunku do pacjenta. Dzięki niemu, po wielu latach leczenia u przygodnych lekarzy, zrozumiałem czym jest trapiąca mnie astma, a dzięki jego opiece medycznej udało się mi ją opanować, minimalizując jej ataki. Dzięki jego profesjonalizmowi udało się również zapanować nad notorycznie nękającymi mnie infekcjami oskrzeli i płuc. Gorąco polecam!!

popieram

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych